Program simgesi: Flow Legends

Flow Legends APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4.2
  • 42
  • V1.14.0
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin

Playgendary Limited tarafından Android için ücretsiz bir uygulama.

Flow Legends

, 'Arcade' kategorisine ait, Android için ücretsiz bir yazılımdır  .

En Çok Önerilen Alternatif

Android için Flow Legends hakkında

Bu program 19 Nisan 2021'de Softonic'te yayınlandı ve henüz test edemedik.

Sizi şuraya davet ediyoruz: deneyin ve bize bir yorum bırakın veya web sitemizde değerlendirin. Kullanıcı topluluğumuz bunu gerçekten takdir edecek!

Flow Legends, Android 9.0 veya üzeri sürümlerde çalışır. Yazılımın güncel sürümü  1.4.1'dir ve bu sürümü İngilizce, Almanca ve Rusça olarak edinebilirsiniz. .

 0/18

Uygulama özellikleri

  • Geliştirici

  • Lisans

    Ücretsiz

  • Sürüm

    1.14.0
  • Güncelleme Tarihi

  • Platform

    Android

    Diğer platformlar (1)
  • OS

    Android 15.0

  • Dil

    Türkçe

    Mevcut diller

    • İngilizce
    • Almanca
    • Rusça
    • Fransızca
    • İspanyolca
    • Japonca
    • Fince
    • Çekçe
    • Arapça
    • Hollanda
    • İtalyanca
    • Türkçe
    • Hintçe
    • Çince
    • İsveççe
    • Korece
    • Çince
    • Lehçe
    • Danca
    • Norveççe
    • Portekizce
  • İndirme

    42

  • Boyut

    194.83 MB

  • Indirme seçenekleri

    APK, Google Play

  • Dosya adı

    com.vladk.pipemasters_1.14.0.xapk

Diğer platformlarda da bulunmaktadır

Program diğer dillerde mevcuttur


Program simgesi: Flow Legends

Flow Legends APK Android için

  • Ücretsiz
  • 4.2
  • 42
  • V1.14.0
Ücretsiz İndirme Android için

Ücretsiz indirmek için reklamı görüntüleyin


Flow Legends hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Flow Legends denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Yorum ekle

Android için Arcade en fazla indirilenler

Android için Arcade en fazla indirilenler

Android için Arcade en fazla indirilenler

Flow Legends hakkındaki başlıklar

Şunları da beğenebilirsiniz

Flow Legends için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.
Softonic

Flow Legends güvenli mi?

100/100

Tarama sonucu: Temiz

Bu dosya VirusTotal teknolojisi kullanılarak kapsamlı bir güvenlik taramasını geçti. İndirmek güvenlidir.

  • Virüs yok
  • Casus yazılım yok
  • Kötü amaçlı yazılım yok
  • Güvenlik Ortakları Tarafından Doğrulandı

    Logo VirusTotal

Tarama Bilgisi

Son tarama
22 Ağustos 2026 Cumartesi
Tarama sağlayıcısı
VirusTotal · Tam rapor

Dosya Bütünlüğü

Dosya
com.vladk.pipemasters_1.14.0.xapk
SHA256
e69f8533c2fed95e69673911a0efb5725275ee884ddacb55e23a5af322722ac7
SHA1
65e2e393058849ff5fc430c386ff642df59ed7e2

Softonic güvenlik taahhüdü

Flow Legends gelişmiş güvenlik sistemlerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde taranmış ve sektör lideri ortaklar tarafından doğrulanmıştır. Bu dosya resmi geliştirici tarafından geliyor ve tüm güvenlik kontrollerimizi geçmiş, virüs, kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım belirtisi göstermemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Güvenlik ve Güven Merkezimizi ziyaret edin

Softonic

Onaylı Dev Nedir?

Onaylı Dev

Bu rozet, Softonic'in geliştirici veya belirlenen bir temsilciden, Softonic Publisher Center veya diğer anlaşmalar aracılığıyla yazılımı sunmak için yetkilendirme aldığını gösterir. İçerik, sahiplik ve uyumluluk geliştiricinin sorumluluğundadır.

Şartlar ve koşullarda daha fazla ayrıntı.

Geliştirici misiniz?

Softonic Publishing Center'a katılın ve milyonlarca kullanıcıya ulaşın.

Geliştirici değil misiniz?

Softonic'e olarak giriş yapıldı